• WAŻNA INFORMACJA!

UWAGA! WAŻNA INFORMACJA!

W naszym Przedszkolu, w dniu 19.10.2020r potwierdzono kontakt z osobą z pozytywnym testem zachorowania na COVID 19.

W związku z tą sytuacją został zawiadomiony Sanepid i podjęto stosowne kroki. Dzieci i ich rodziny z grupy I zostają poddane kwarantannie.

Kwarantanna obowiązuje od 20.10.2020. do 22.10.2020 do godz. 24.00 dziecko oraz zamieszkujących z nim domowników. Prosimy wszystkich rodziców o czujność i obserwację swoich dzieci. W przypadku wątpliwości należy kontaktować się z lekarzem. W sytuacji pojawienia się nowych zgłoszeń będziemy Państwa informować na bieżąco.

Rodzice dzieci z grupy I zobowiązani są do pobrania dokumentów znajdujących się w załączniku poniżej, które należy wypełnić i przesłać na adres e-mail: wywiad2@pssekrakow.pl (w tytule należy wpisać Przedszkole 107)

załącznik 1: Przedszkole nr 107 — zgł 2

załącznik 2: aktualny Wywiad koronawirus dziecko