• DYŻUR WAKACYJNY LIPIEC 2020

UWAGA RODZICE, KTÓRZY ZŁOŻYLI DEKLARACJE NA DYŻUR WAKACYJNY

W LIPCU

Dyrektor Samorządowego Przedszkola nr 107 w Krakowie informuje, iż  sprawowanie opieki nad dziećmi w okresie dyżuru wakacyjnego odbywać się będzie w warunkach ścisłego reżimu sanitarnego.

Rodzice dzieci, którzy deklarowali potrzebę korzystania z dyżuru wakacyjnego w miesiącu lipcu 2020 proszeni są o jej potwierdzenie do 25  maja 2020 r. na adres mailowy przedszkola (oświadczenie znajduje się w załączniku).

Przedszkole udostępni miejsca tylko zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego i zaleceniami MEN  z zastosowaniem obecnych kryteriów.

Informuję też że w związku z ograniczeniem liczby dzieci zmianie uległa opłata za posiłki.

Koszt 3 posiłków – 10 zł;

Obiad + podwieczorek – 7,50 zł
Obiad + śniadanie – 8 zł
Obiad – 5,50 zł

Dyrektor przedszkola

Katarzyna Wolny

1. Wniosek –Rodzice  przesyłają mailowo do przedszkola
  2. Informacja zwrotna drogą mailową o zakwalifikowaniu dziecka

Zapisy odbywać się będą od 22 – 25.05.2020 r.

O wszelkich zmianach w zakresie reżimu sanitarnego i zwiększenia ilości dostępnych miejsc poinformujemy państwa na stronie przedszkola.

załącznik: Załacznik nr 2_OŚWIADCZENIE PRACA-1