• Informacja dot. korzystania dziecka z opieki przedszkolnej!

Szanowni Rodzice!

Mając na uwadze komunikat Premiera RP Mateusza Morawieckiego z dnia 29 kwietnia 2020r. w sprawie możliwości otwarcia przedszkoli od dnia 6 maja 2020 roku zwracamy się z prośbą o informację dotyczącą konieczności korzystania Państwa dziecka z opieki przedszkolnej.

Informację należy przekazać do 4 maja 2020 roku do godziny 12.00 pod numerem telefonu 12 6440768 lub e-maila p107@op.pl lub do wychowawcy grupy.

Prosimy także o sprecyzowanie godzin pobytu dziecka w przedszkolu. Zbierane informacje posłużą do zaplanowania organizacji pracy przedszkola z uwzględnieniem reżimu sanitarnego.

O otwarciu przedszkola powiadomimy Państwa w późniejszym terminie – obecnie nie posiadamy informacji o terminie otwarcia przedszkola.

Zgłaszając dziecko należy wziąć pod uwagę zalecenia MZ i GIS.