• JUŻ NIEDŁUGO WRACAMY DO PRZEDSZKOLA – WAŻNE INFORMACJE DLA RODZICÓW

W związku z awarią strony proszę o śledzenie informacji na fb przedszkola.

DRODZY RODZICE!!

Wrzesień coraz bliżej, dlatego przypominamy, co będzie potrzebne w pierwszych dniach pobytu dzieci w Przedszkolu.

WYPRAWKA MALUCHA:

1. koc i poszwa w rozmiarze 160 cm x 200 cm – dzieci leżakujące
  2. pantofle
  3. piżama – dzieci leżakujące
  4. ubranie na zmianę

Wszystkie w/w rzeczy prosimy o podpisanie w widocznym miejscu.

Prosimy  Rodziców dzieci 5-6-letnich wymagających korekty wad postawy o dostarczenie stosownych zaświadczeń od lekarza. z wyjątkiem dzieci, które miały wydane zaświadczenie na cały okres przedszkolny.

Dzieci z grup starszych w pierwszym dniu przynoszą jedynie pantofle.

Zapraszamy 01.09.2021 roku tj. środa w godzinach 6.00-17.00.

Jednocześnie, w związku z istniejącą sytuacją epidemiczną prosimy o śledzenie na bieżąco komunikatów MEN i GIS oraz naszej strony internetowej i Facebooka.

Szanowni Państwo przyprowadzanie i odbieranie dzieci będzie na zasadach obowiązujących w ubiegłym roku szkolnym. Rodzice dzieci nowoprzyjętych będą mogli wejść do szatni. Personel przedszkola będzie kontrolował ilość osób w szatni. Obowiązkowe maseczki. Zebrania grupowe odbędą się w 2 tygodniu września.

Tym, którzy jeszcze korzystają z wakacji życzymy słonecznej pogody oraz dużo wypoczynku – do zobaczenia we wrześniu!