• Potwierdzenie woli korzystania z naszego przedszkola

Szanowni Państwo

Informacja dla Rodziców dzieci, które zostały zakwalifikowane do naszego Przedszkola na rok szkolny 2021/2022

Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie logując się na konto na krakow.formico.pl lub przesyłając e-mail do przedszkola na adres p107@op.pl do 07.05.2021 do godz.16.00, proszę też zamieścić informację o czasie pobytu dziecka w przedszkolu oraz ilości posiłków, z których korzystać będzie dziecko.

Funkcjonalność ta zostanie włączona dla rodziców w poniedziałek – 26 kwietnia 2021r.

Wolę przyjęcia dziecka do przedszkola będzie można potwierdzić osobiście w przedszkolu na odpowiednim druku – do pobrania w szatni Przedszkola lub poniżej w załączniku. POTWIERDZENIE WOLI 2021

Brak potwierdzenia woli będzie jednoznaczne z rezygnacją z miejsca w Przedszkolu.