• WAŻNA INFORMACJA!!!!

UWAGA!  WAŻNA  INFORMACJA!

W naszym Przedszkolu, w dniu 12.10.2020r potwierdzono kontakt z osobą z pozytywnym testem zachorowania na COVID 19.

W związku z tą sytuacją został zawiadomiony Sanepid i podjęto stosowne kroki. Dzieci i ich rodziny z grupy IV zostają poddane kwarantannie.

Kwarantanna obowiązuje od 13.10.2020. do 17.10.2020 do godz. 24.00 dziecko oraz zamieszkujących z nim domowników. Prosimy wszystkich rodziców o czujność i obserwację swoich dzieci. W przypadku wątpliwości należy kontaktować się z lekarzem. W sytuacji pojawienia się nowych zgłoszeń będziemy Państwa informować na bieżąco.

Rodzice dzieci z grupy IV zobowiązani są do pobrania dokumentów znajdujących się w załączniku poniżej, które należy wypełnić i przesłać na adres e-mail: wywiad2@pssekrakow.pl

załącznik 1: aktualny Wywiad koronawirus UCZEŃ-2-2

załącznik 2: Przedszkole nr 107-2