• WYNIKI REKRUTACJI 2020/2021

Szanowni Państwo!

W poniższych załącznikach znajdują się wyniki rekrutacji na rok szkolny 2020/2021.

załącznik 1:lista zakwalifikowanych

załącznik 2: lista niezakwalifikowanych do placówki pierwszego wyboru

załącznik 3: lista osób niezakwalifikowanych nigdzie

Uwaga!
OD 27.04 2020 godz 10.00 do 08.05.2020 r. należy potwierdzić wolę przyjęcia dziecka do przedszkola do którego zostało zakwalifikowane.
Ze względu na obecną sytuację wprowadzona zostanie nowa funkcjonalność modułu rekrutacyjnego Formico:
Wolę przyjęcia dziecka rodzic będzie mógł potwierdzić elektronicznie:
  • logując się na konto dziecka (krakow.formico.pl) – po zalogowaniu na konto, należy przejść do „Podglądu podania”, a następnie wybrać zakładkę „Potwierdzenie woli przyjęcia”;
  • przesyłając e-mail do przedszkola na adres p107@op.pl -nie wymagamy żadnego określonego sformułowania. Treść wiadomości ma wskazywać, że rodzic akceptuje wynik rekrutacji i wyraża wolę uczęszczania dziecka np. akceptuję, zgadzam się.